Foto

Nga Donaldi, Bora Zemani e deri te Elvana Gjata – Romeo befasohet nga një numër i madh mysafirësh në finale

Në një natë finale të mbushur me emocione dhe pritje të larta, Romeo Veshaj u bë protagonist i një surprize të jashtëzakonshme.

Pas një periudhe të gjatë ndarje nga vëllai i tij, Romeo u ribashkua në mënyrën më të papritur të mundshme me binjakun e tij, Donaldin.

Donaldi, i cili gjithashtu ka marrë pjesë në edicionin e parë të Big Brother VIP Albania, arriti të fuste buzëqeshje dhe emocion në zemrën e vëllait të tij.

Kyqja nëpërmjet portës së shtëpisë në të cilën Romeo ka jetuar për disa muaj, Donaldi i dha një dozë të fortë mbështetjeje në një moment shumë kritik.

Dy binjakët kanë qenë fytyra të njohura në ekran për një kohë të gjatë dhe kanë fituar zemrat e publikut shqiptar, përmes performancës së tyre në televizion.

Pjesëmarrja e Donaldit në finalen e Big Brother VIP Albania ishte një mënyrë për të treguar solidaritetin dhe lidhjen e thellë që ekziston mes dy vëllezërve.

Ndërsa të dy kanë treguar aftësitë e tyre për të arritur në këtë pikë të rëndësishme të garës, për Romeon, ajo që mbetet ende e paqartë është se si do të vendoset fati i tij në këtë mbrëmje të paharrueshme. /Telegrafi/