Këngëtarja

Nga dhoma e gjumit të Adelina Tahirit, ja çka tregoi këngëtarja

Jeta e saj private zgjon shumë kurreshtje.

Adelina Tahiri ka arritur që pothuajse me çdo postim të saj të bëhet lajm kudo në mediet shqiptare, shkruan Ballkani.info.

Ajo në Instastory sot ka hedhur një fotografi ku shihet se fotografi dhomën e saj, duke zbuluar pak nga brenda si duket.

Perdet në dritare këngëtarja i ka kombinuar me mbulesat e shtratit dhe në sy bie edhe shtrati i Jonit, të cilin Adelina e mban afër vetës./Ballkani.info/