Nëna e Kim Kardashian më seksi se vajzat, ani pse 62 vjeçare!

Kris Jenner është parë shumë në formë dhe e bukur  veshur me veshje të ngushtë lëkure dhe bluzë, transmeton Indeksonline.

62 vjeçarja me format trupore u bënë konkurrencë edhe të bijave të saj, duke filluar me Kim e cila konsiderohet edhe si femër me forma shumë provokuese.

Ndryshe, Kris sa po vjen e duke u rinuar për shkak të ndërhyrjeve në trupin e saj./Indeksonline/

Fashion don't: Keeping Up with the Kardashians matriarch Kris Jenner donned a garish pair of glossy green leather pants in Manhattan's Tribeca neighborhood on WednesdayYeezy? The Calabasas socialite paired her plastic-looking pleated pants with a sporty black turtleneck, a matching tuxedo blazer, and patent leather spike-heeled pumpsDifferent coast: Kris smiled confidently as she hit the streets for a night out