Këngëtarja

Nëna e Dafina Zeqirit si repere: Oj Dafinë lumja ti për veti, kurrë s’i mbete borxh këtij shteti

Shkrimi i nënës së Dafinës do të ju bëjë të qeshni!

Këngëtarja, Dafina Zeqiri si çdo ditë tjetër edhe sot ka publikuar postime në rrjete sociale duke ndarë momente nga jeta me ndjekësit.

Ajo së fundi ka postuar foto nga përditshmëria e saj, por nuk ka munguar edhe një bisedë me nënën të cilën e ka bërë publike.

Nëna e këngëtares, i ka shkruar një poezi e cila i ka lënë përshtypje dhe e ka postuar.

‘Nëna ime është me e mira’, ka shkruar ajo.