Festivali

Në natën finale të “Kënga Magjike”, ja çka po ndodh në prapaskena

Salla e “Pallatit të Kongreseve” është mbushur plotë.

Kjo se, po ka filluar të mbahet finalja e madhe e edicionit 20-të të festivalit “Kënga Magjike”, shkruan Ballkani.info.

Duke qenë se emocionet janë në klum, përpos çmimeve që po ndahen, në prapaskena këngëtarët nuk po “zënë vend”, duke u përgatitur fizikisht dhe emocionalisht.

Te faqja e “Kënga Magjike” në Instagram, janë vënë video e foto për të parë se çka po ndodh në prapaskena./Ballkani.info/


https://www.instagram.com/p/BrIv1mjlOrN/?utm_source=ig_web_copy_link