Raporti

Në Istog digjet stalla me ushqim bagëtish

Policia e Kosovës bën të ditur se në fshatin Tomoc të Istogut një stallë me ushqim bagëtish është përfshirë nga zjarri.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së dielës, ku një person ka raportuar se në rrethana të panjohura i është përfshirë nga zjarri stalla me ushqim bagëtish, një sasi dru për djegie dhe disa vegla pune.

Njësitet përkatëse kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin