Modelja

Në Instagramin e Oriolës bëhet ‘nami’, ja çfarë pa modelja kur u zgjua

Oriola ka mbetur e habitur.

Oriola Marashi është ndër modelet më të komentuara të momentit.

Duke qenë kështu ajo sigurisht se ndiqet në rrjete sociale nga një numër i madh i njerëzve, mirëpo së fundmi është habitur me atë se çfarë ka ndodhur me llogarinë e saj.

Brenda pak orëve i janë shtuar mbi 5 mijë ndjekës të cilët nuk janë të vërtetë dhe mesa duket dikush po ia shton vetë modeles ndjekësit nëpërmjet metodës që quhet “boot-e fake”.

Kjo pasi ajo e ka mohuar se po e bën vetë një gjë të tillë.

“Nuk e di ca po ndodh me Instagramin tim. Kisha 409K 100% real folloëers dhe u zgjova në mëngjes me 413K dhe po vazhdojnë të shtohen. S’kam blerë kurrë folloëers sepse nuk dua të mashtroj veten, as të tjerët, por nuk e di çfarë po ndodh, s’më kishte ndodhur kurrë kjo gjë. Dikush të ma shpjegojë ça po ndodh”, ka shkruar modelja.