Këngëtarja

Në ditë karantine, ja çka po bëjnë Gresa dhe motra e saj

Kanë mbetur edhe ato në karantinë.

E këto ditë, këngëtaret Gresa dhe Agnesa Behluli kanë zgjedhur që t’i kalojnë në një formë interesante.

Ka qenë Gresa ajo e cila në Instagram ka hedhur një video ku bukuroshet shihen duke gatuar.

Kësaj radhe, ato kanë përgatitur biskota me tërshërë.

Me këtë gatim, Gresa tregoi se janë pro ushqyrjes së shëndetshme.