Drita

Në 50 vjetorin e Dritan Hoxhës, ‘Top Media’ inaguron projektin gjigant

Më 16 Tetor është dhe ditëlindja e themeluesit të Top Media, Dritan Hoxha.

Ditëlindja e Dritan Hoxhës është gjithmonë festë për Top Median prandaj, sot në ditëlindjen e Tanit familja e madhe e Top Channel do të festojë ditëlindjen e tij dhe ëndrrën që vazhdon…

Me këtë rast, do të inagurohet një studio e re ‘Studio Nova’, që do të shërbejë për programe të reja teleivize.

Nga burime konfidenciale në Top, mësohet se kjo do të jetë dhe shtëpia e re e Big Brother Vip, që pritet të nisë vitin e ardhshëm./Gazeta Express/