Ndryshon Genta Ismaili, kaq shumë i shkon ky stil i ri

Këngëtarja e njohur Genta Ismaili është shfaqur sot pak më ndryshe për fansat e saj në rrjetet sociale, transmeton Ballkani.info.

E veshur në xhinse dhe me flokë të shkurtër Genta duket aq bukur, dhe pa dyshim se fansat e duan atë ende më shumë me këtë thjeshtësi.

Ndryshe, këngëtarja se fundmi ka sjell projekte të reja që janë pëlqyer shumë nga publiku, ndërsa pritjet janë të mëdha që ajo të shpërthejë sërish me ndonjë hit të ri.