Këngëtari nga Shkupi

Ndryshon Floriani, çka i ndodhi fytyrës së tij?

Të famshëm për publikun e bëri Adriana Gaxha me duetet që kishin bashkë.

Sot, Florian Beqiri llogaritet si një nga këngëtarët më të dashur për publikun, i cili edhe pse ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor, zgjon interesim te ata, shkruan Ballkani.info.

Nëse jo me muzikë, aktiv ai është me rrjetet sociale.

Por, me një fotografi që e ka hedhur sonte në Instagram, këngëtari ka habitur ndjekësit e tij.

Fytyra e tij shihet krejt ndryshe se zakonisht, duke filluar nga mjekra dhe vetullat e forëmsuara dhe është më e vështirë të njihet se herët tjera.

Kujtojmë që sot Floriani njihet si solo artist./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Florian Beqiri (@iamfloriani) on