E habitshme

Ndryshimi drastik i Adelinës me dhe pa grim

Emri i saj është shumë i komentuar.

Sidomos, pas martesës me avokatin maqedonas/shqiptar, Adelina Tahiri ka marrë vëmendjen e gjithë publikut, shkruan Ballkani.info.

Ndonëse pas martesës deklaroi se ka mbetur e njëjtë, Adelina ka ndryshuar në pamjen e saj.

Në dy postimet e fundit të hedhura në Instastory, vërehet se sa shumë këngëtarja ndryshon kur ka ‘make up’.

Këto poste nuk duan shumë koment!/Ballkani.info/