Postimet

Ndodh edhe kjo: E shikova Bebe Rexhën duke bërë ‘twerk’ dhe u shërova nga depresioni

Bebe Rexha është një nga artistet më të pëlqyera jo vetëm brenda kufijve kombëtar por edhe në arenën ndërkombëtare.

Nuk është vetëm zëri i saj ajo çka bën për vete publikun, edhe paraqitja dhe energjia e saj në skenë po arrin që të bëj publikun për vete, duket se në koncertin e fundit Rexha paska lënë publikun pa fjalë.

Një ndjekëse e saj ka shkruar: “Duke parë Bebe Rexhën teksa dridh të pasmet jam shëruar nga depresioni”, pastaj këtë shkrim këngëtarja nga Dibra mori dhe e postoi në llogarinë e saj në Instagram.

loading…