Zveçan

Ndodh edhe kjo! Burri kosovar lajmëron policinë, e rrahu gruaja

Një rast i rëndë i dhunës në familje është raportuar dje në Zveçan.

Atje ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se pas një zënke verbale që kishte pasur me bashkëshorten dhe djalin e tij është sulmuar fizikisht nga ta.

Të dyshuarit janë arrestuar, dhe pas intervistimit në konsultim me prokurorin janë arrestuar liruar në procedurë të rregullt.

Nuk raportohet për lëndime.