Ndarjet

Ndarjet e famshme që tronditën fansat gjatë vitit 2018

2018 ishte një vit i keq për disa të famshëm.
Sigurisht, shumë çifte u martuan si Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth, Justin Bieber dhe Hailey Baldëin. Por gjatë 12 muajve, më shumë se 100 çifte u ndanë, transmeton Klan Kosova.

Lidhje shumëvjeçare për të cilat fansat mendonin se do të zgjasin përgjithmonë, morën fund, si ajo e Channing Tatum dhe Jenna Deëan.

Nga Jennifer Aniston dhe Justin Theroux në Cardi B dhe Offset, këtu gjeni ndarjet që tronditën fansat gjatë këtij viti.

Jennifer Aniston dhe Justin Theroux

Jennifer Aniston and Justin Theroux

Channing Tatum dhe Jenna Dewan

Channing Tatum and Jenna Dewan

Dominic Cooper dhe Ruth Negga

Dominic Cooper and Ruth Negga

John Cena dhe Nikki Bella

John Cena and Nikki Bella

Logic dhe Jessica Andrea

Logic and Jessica Andrea

Dan Reynolds dhe Aja Volkman

Dan Reynolds and Aja Volkman

Ariana Grande dhe Mac Miller

Ariana Grande and Mac Miller

Jillian Michaels dhe Heidi Rhoades

Jillian Michaels and Heidi Rhoades

Nia Vardalos dhe Ian Gomez

Nia Vardalos and Ian Gomez

Hayden Panettiere dhe Wladimir Klitschko

Hayden Panettiere and Wladimir Klitschko

Brandon Jenner dhe Leah Jenner

Brandon Jenner and Leah Jenner

Kaitlyn Bristowe dhe Shawn Booth

Kaitlyn Bristowe and Shawn Booth

Paris Hilton dhe Chris Zylka

Paris Hilton and Chris Zylka

Robert De Niro dhe Grace Hightower

Robert De Niro and Grace Hightower

Cardi B dhe Offset

Cardi B and Offset

Ariana Grande dhe Pete Davidson

Ariana Grande and Pete Davidson

Alicia Silverstone dhe Christopher Jarecki

Alicia Silverstone and Christopher Jarecki

Jack Osbourne and Lisa Osbourne

Jack Osbourne and Lisa Osbourne

Liza Koshy and David Dobrik