Analisti

Mushkolaj: Ma mirë na bjen me shku krejtve me jetu n’veri, bile na pagun shteti rrymën

Analisti Imer Mushkolaj ka komentuar shtrenjtimin e tarifës së energjisë elektrike që pritet të fillojë nga muaji shkurt.

Mushkolaj përmes një postimi në Facebook tha se do të ishte më mirë që të gjithë të shkojnë dhe të jetojnë në veri të Mitrovicës, pasi atje shteti e paguan energjinë elektrike.Ma mirë na bjen me shku krejtve me jetu n’veri. Bile na pagun shteti rrymën”, shkroi Mushkolaj.