Kryetari i Suharekës

Muharremaj pret në takim ministrin Krasniqi, flasin për projektet e Suharekës

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj, ka pritur sot në takim ministrin e Administrimit dhe Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqin.

Së bashku kanë diskutuar mbi mundësinë e bashkëpunimit në projekte të ardhshme.

“Unë jam shprehur i gatshëm të realizojmë projekte të cilat janë në shërbim të qytetarëve” ka shkruar në Facebook Muharremaj, pas takimit.

Ky është postimi i plotë i tij: