LAJMI I FUNDIT

‘Mshele gojën se trutë t’i qes’, përleshje mes kondukterit dhe pasagjerit brenda autobusit

Një përleshje mes pasagjerit dhe kondukterit të autobusit ka ndodhur në një nga linjat e autobusëve në Prishtinë, ku situata ka shkuar deri aty ku pasagjeri ka dashur ta godasë kondukterin.

Një lexues ka dërguar videon dhe ka treguar se pas këtij konflikti, policia ka hyrë në autobus ku edhe ka qetësuar situatën më pas, duke u munduar ta kuptojë se çfarë në të vërtetë ka ndodhur, raporton Periskopi.

Më poshtë keni pamjet e dërguara: