Mozziku bëhet djalë i mbarë, kujdeset për familjen dhe përgatit drekë

Raportet jo fort të mira mes reperëve po vazhdojnë, por Mozzik tashmë ka zgjedhur të rri në paqe dhe po shijon çdo moment me familjen e tij.

Reperi Mozzik dikur ka qenë i përfshirë në disa ‘sherre’ mirëpo duket se lidhja me Loredanën dhe tashmë epiteti baba e ka ndryshuar atë rrënjësisht.

Në anën tjetër Mozzik nuk po merret fare me problemet mes reperësh e as me njerëzit e tjerë përreth.

Atë e ka ndryshuar shumë atësia.

Në disa postime të fundit në Instastory ka treguar se po i përgatit drekën gruas dhe bazuar në postimet.

Njësoj ka vepruar edhe dje, derisa Loredana po kujdeset për vajzën e tyre.