Çifti

Mozzik dhe Loredana për herë të parë flasin pas lindjes së vajzës

Loredana në intervistën e parë për një televizion shqiptar.

Ata janë ndër çiftet më të përfolura të vitit 2018.

E Mozzik dhe Loredana flasi për herë të parë pas gjithë sukseseve dhe gëzimit më të madh në jetë që i ka ndodhur gjatë vitit që lamë pas.

Në edicionin festiv të emisionit Sevenbizz me Meriton Mjekiqin në T7, dyshja të shoqëruar nga Getinjo, flasinpër vitin e suksesshëm që kanë pasur: