Detaji që i nxori zbuluar

Mos vallë Kiara dhe Luizi e paskan gjetur emrin e bebit?

Pas lajmit se Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër, të gjithë kemi qenë kurioz se si do ta quanin ato vogëlushen që pritet të vijë në jetë.

Duket se ditën e sotme Kiara ka vendosur të na japë një detaj të vogël, ndonëse nuk e dijmë nëse e ka për emrin me siguri.

Ajo ka publikuar nga një aplikacion përmasat e bebit momentalisht, sa një kokë marule, por përbri fotos ka shkruar “Mirëmëngjes nga bebi E”.

Mbase Kiara e ka pasur për bebi “Ejlli” ose mbase kjo është shkronja e parë e emrit të vogëlushes.