Big Mama

“Mos i hi laknave, qepe..”, Big Mama i reagon ashpër Antonelës

Në debatin mes Arjolës dhe Einxhelit, opinionistët i dhanë të drejtë Einxhelit.

Opinionistja Balina i tha Arjolës që secili i përcepton ndryshe hallet e veta, dhe nëse dikush zgjedh të mos i tregojë, nuk do të thotë se nuk ka dhimbje brenda vetes, shkruan lajmi.net.

Këtu ka ndërhyrë edhe Antonela, e cila ka goditur Ilirin dhe Arjolën, e cila për tradhtinë që balerini shqiptar e ka bërë e ka mbrojtur.

“Ti po mbron Ilirin, e në fakt je për një kauzë për të mbrojtur gratë”, thotë Antonela, e këtu ndërhyn edhe Big Mama e cila i kthehet ashpër ish-konkurrentes së Përputhen.

“Mos i hi laknave, qepe”, i thotë Big Mama.