Moti

Mos e kaloni vikendin në shtëpi, nesër e pasnesër temperaturat gati 20 gradë në Kosovë

Nesër e pasnesër në Kosovë do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 0-4 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 14-17 gradë Celsius.

Do të fryjë erë e lehte nga drejtime të ndryshme.