Këngëtarja

Morena Taraku vazhdon me lëvizjet provokative para pasqyrës

Morena Taraku si duhet nuk e ka aspak ftohtë, prandaj po rri gjysmë e zhveshur.

Modelja dhe këngëtarja, Morena Taraku, nëpërmjet disa Instastory ka treguar në njëfarë mënyrë që ambientet ku rri janë tejet të ngrohta andaj nuk ka se si ta ketë ftohtë, shkruan lajmi.net.

E veshur shumë shkurt, këngëtarja ka bërë disa lëvizje provokative para pasqyrës dhe kjo nuk është hera e parë që Morena vepron kështu.

Ajo madje njihet për provokime por edhe për numrin e madh të fansave që ka dhe që kanë h hapur madje edhe llogari në Instagram me emrin e saj.