Luksozja

Morena Taraku shpenzon 59,800 euro për një orë dore!

Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, e këtë na e paraqet cdoditë nëpër rrjete sociale.

Në një fotografi të saj, shihet se ka gjëra të thjeshta, por nuk është ashtu sic duket.

Në faqen What they wearin shihet se aksesorët e saj kushtojnë mijëra euro.

Orë dore e markës Bulgari kushton hic më pak se 59,800€, syzet e saj Luis Vuitton 585 euro dhe canta Prada që kushton 467 euro.