Këngëtarja

Morena Taraku shijon pushimet në Dubai, ndërkohë sjell imazhe atraktive

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është ndër më të komentuarat në faqet rozë.

Ajo përmes informacioneve që ndan me fansat rreth jetës së saj, bën që të marr vëmendjen e mijëra ndjekësve.

Kështu, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka shpërndarë një fotografi atraktive.

Morena ka bërë të ditur se ende është duke shijuar pushimet në Dubai, duke etiketuar vendin ku po qëndron.

Postimi i saj mori me mijëra pëlqime, përfshirë edhe komente që përshkruanin se sa e mrekullueshme dukej.