FOTO

Morena Taraku pozon nudo për Norik Ukën

Morena Taraku ka bërë një fotosesion ku shfaqet komplet e zhveshur.

Modelja dhe këngëtarja befason me një super fotosesion që ka realizuar së fundi.

Morena Taraku ka pozuar për aparatin e fotografit Norik Uka, duke realizuar kështu disa foto profesionale.

Ajo e ka postuar njërën nga këto fotot në Instagram, dhe komentet ia kanë vërshuar postimin.

Modelja shihet pa rroba në trupin e saj, ndërsa ekspozon tatuazhet dhe mbulon gjoksin me dorë.

View this post on Instagram

@norikuka @sellmakasumoviq 🎬

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Edhe fotografi Uka e ka postuar të njëjtën foto, ndërsa pritet që të publikohen edhe fotot e tjera të tilla nga fotosesioni.

loading…