Morena Taraku heq sytjenat dhe publikon video nga vaska (Video)

Morena Taraku sapo e ka publikuar një video të re në Instagram.

Këngëtarja dhe modelja seksi, Morena Taraku e ka publikuar një video në Instagram e cila është bërë gjatë realizimit të fotosesionit më të ri.

Ajo ka zgjedhur të vesh shumë pak rroba në mënyrë që të duket akoma më joshëse.

Morena Taraku madje nuk ka veshur as sytjena.

https://www.instagram.com/p/Bq5hvtiF8cL/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading