Morena Taraku

Morena Taraku ekspozon të pasmet ‘bombastike’ (FOTO)

Morena Taraku është aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja.

Këngëtarja së fundi ka postuar një fotografi, në të cilën shfaqet e veshur me një fustan të kuq, i cili thekson format trupore të saj.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Morena Taraku është “Femnat”, në bashkëpunim me Dj Dagz dhe Dj PM.

Morena aktualisht po ndan jetën mes Kosovës dhe Turqisë, ku edhe po punon në realizimin e projekteve që ka në plan.