Morena Taraku

Morena Taraku bëhet një “ninxha” me fustan vezullues

E njohur për figurën mbresëlënëse trupore, Morena Taraku arrin të marrë vëmendje sa herë që shpërndan imazhe në rrjetet sociale.

Bukuroshja ndiqet nga më shumë se 1.4 milion fansa në Instagram, ku shpërndan fotografi të ndryshme nga jeta e saj personale dhe profesionale.

Gjatë të mërkurës, modelja e shndërruar në këngëtare i ka publikuar disa fotografi që kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga ndjekësit e saj.

E veshur me një fustan të shkurtën në formë rrjete dhe vezullues, Morena i ka vënë në plan të parë linjat e mrekullueshme trupore.

Ndërkohë që e ka të mbuluar edhe fytyrën dhe pjesën e përparme të kokës me material të njëjtë që nxhasonte me atë të ‘Ninxhas”.