Këngëtarja

Morena si kameleon, ndryshon drastikisht pamjen për fotosesionin e ri

Morena mezi njihet në imazhet e fundit.

Morena Taraku realizoi një fotosesion të ri, në të cilin kësaj radhe vjen si zeshkane.

Ditë më parë, ajo ka bërë një set fotografik, ku erdhi si bjondinë, por këtë herë vendosi të shfaqet krej ndryshe.

E veshur me pantallona e bluzë të shkurtër, Morena kishte vendosur një parukë në kokë dhe dukej shumë tërheqëse.

Nuk ndihet ende nëse këto imazhe i ka realizuar gjatë xhirimeve për ndonjë klip të ri apo realizoi fotosesion për qejf. 

View this post on Instagram

🐼

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on