Morena Taraku

Morena provokon fansat me videot në fustanin e hapur prapa

Morena Taraku ka pozuar joshëse për rrjetet sociale.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram, shkruan lajmi.net.

Morena njihet si ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta profesionale edhe nga ajo e përditshme.

Ajo së fundi ka realizuar disa video me fustane të gjata të cilët kanë modelin e hapur tek pjesa e të pasmeve dhe shpinës.