Morena Taraku

Morena “çmend” me fotot e fundit

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku ka bërë një paraqitje ku i lënë pak vend imagjinatës në rrjetet sociale

Influencierja e rrjeteve sociale ka postuar dy fotografi me një fustan të shkurtër dhe me rruaza që përshkrojnë tërë trupin e saj.

Gjoksi i saj theksohet në këtë foto e po ashtu edhe këmbët, duke bërë që Morena edhe këtë herë ka goditur me fotot e saj seksi.

“Akull”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë, duke dhënë të kuptohet se ndoshta kënga e saj e re mund të quhet “Ice”.

Morena këto ditë është parë në Kosovë, ku mori pjesë edhe në një dasmë.