“Monster” vjen nga Bleona Qereti, këngëtarja atraktive në klip

Bleona Qereti tash e sa ditë kishte paralajmëruar këngën e re.

Bëhet fjalë për këngën “Monster”, e cila ishte publikuar në disa platforma këto ditë, shkruan ballkani.info.

Tashmë, kënga është publikuar në kanalin YouTube dhe vjen e shoqëruar edhe me videoklip.

Këngëtarja edhe kësaj radhe kishte zgjedhur të duket joshëse në klip, duke vënë në pah format trupore.

Ndiqeni më poshtë këngën “Monster” nga Bleona Qereti.