Incidentet

Momenti kur i riu përfundon i shtrirë në tokë nga therja me thikë në festivalin e birrës në Prishtinë (VIDEO)

Festivali i Birrës që ka filluar nga dita e premte në Prishtinë, do të zgjasë deri të martën.

Incidentet nuk kanë munguar, pasi që mbrëmjen e djeshme ka pasur rrahje dhe therje me thikë në ambientet ku po mbahet ky festival në platonë mbi Pallatin e Rinisë.

Në një video inqizim shihen disa të rinjë duke u grushtuar mes vete, kurse njëri nga ta përfundon në tokë nga therja me thikë.

Ballkani.info ka raportuar edhe mbrëmë për një rrahje mes disa vajzave në të njëjtin festival.

Video nga rrahja:

loading…