Pamjet

Momenti kur Bill Clinton mbërrin në Prishtinë (VIDEO)

Ish-presidenti amerikan, Bill Clinton, ka arritur në Prishtinë.

Clinton do të marrë pjesë në shënimin e 20 vjetorit të Çlirimit të Kosovës dhe hyrjes së trupave të NATO-së në Kosovë.

Në videon e mëposhtme shihet moment kur Clinton arrin në hotelin ‘Sëiss Diamond’, në Prishtinë. /Ballkani.info