moderatorja

Moderatorja shqiptare i dhuron motor të dashurit

Para pak ditësh ata bën publike lidhjen e tyre dhe tani postojnë pa komplekse çdo moment që kalojnë bashkë.

Fjala është për Fatma Methasanin dhe Alio Rrotanin, për të cilët thuhet se janë njohur në ambientet e televizionin INtv ku edhe punojnë të dy.

Sot Alfio ka ditëlindjen, por me gjasë surprizën më të madhe ia ka bërë Fatma me dhuratën e zgjedhur për të dashurin e saj: një motor!

Fatma e ka zbuluar këtë me anë të një fotoje që ka publikuar në Instastory, ku shkruan “U zbulua edhe surpriza!”.

Por, këtë gëzim e ka ndarë me ndjekësit e tij edhe Alfio, i cili shkruan krah fotos: S’kam faj unë që të thërras drita e syve të mi! Të dua!!!”