Roza Lati

Moderatorja shqiptare feston ditëlindjen me fotografi ‘nudo’

Moderatorja shqiptare, Roza Lati, sot ka festuar 33-vjetorin e lindjes së saj.

Ashtu siç e kishte lajmëruar, moderatorja ka publikuar ditën e sotme disa fotografi provokuse, ku shfaqet totalisht ‘topless’.

Me rastin e 33-vjetorit të lindjes së saj, Roza ka shpërndarë setin e ri fotografik, ku shfaqet tejet provokuese.

Përveç bizhuterive luksoze në foto Roza nuk i ka kursyer vetes as disa fjalë mjaft të bukura për këtë ditë të veçantë.

“13 Qershor. Rilindje. Prap 23. Normal. E bekuar. Mbushur me dashni. Pozitive. Shumë punë prapë përpara. E dashur. Pak mistrece. Paaaak kjo e fundit. Ama Shpirt pastër. Duar-pastër. Dhe gjithmonë GATI. Faleminderit o Roz që s’më le kurrë në baltë. Kurrë.”, shkruan Roza.