moderatorja

Moderatorja e njohur me unazë diamanti, fejohet me të dashurin 11 vjet më të ri!  

Caroline Flack është njëra nga prezantueset e televizionit, radios dhe modele e njohur që karrierën e ka filluar shumë herët.

38 vjeçarja, edhe tash shumë aktive në karrierë ka bërë publike edhe diçka nga jeta e saj private, transmeton Indeksonline.

Rekindled: Caroline recently confirmed that she is back on with former fiancé Andrew, after calling off their relationship earlier in the summer

Së fundi, ajo ka shfaqur unazën e saj prej diamanti, duke bërë me dije se ajo është fejuar në fshehtësi me 27 vjeçarin Andrew Fleck.

Ndryshe, ajo është parë në Londër e veshur me fustanin e shkurtë ngjyrë të zezë dhe dukej goxha në formë./Indeksonline/

Ring back ON: Caroline Flack, 38, showed her stunning ring as she wowed in a little black dress at an exclusive dinner on Tuesday, hosted by Gizzi Erskine to celebrate the launch of her new book at Home House in LondonGlam: Looking every inch the star, the TV personality wore a full face of make-up, with thick black eyeliner around her eyes and a deep layer of foundation