Moderatorja Roza Lati kthehet në murgeshë (FOTO)

Moderatorja Roza Lati, vijon të jetë një nga personazhet më të komentuara në media dhe portale online. Bukuroshja është aktive me postime të shumta në Instagram, madje së fundmi ajo i ka habitur të gjithë me një foto që ka publikuar.

Moderatorja ka postuar një foto ku është veshur si murgeshë dhe në dorë mban shtrënguar një kryq.

Ajo përshëndet ndjekësit e saj dhe shkruan:

”Përshëndetje ju qe jeni zgjuar me hënë te mire.. Përshëndetje dhe ju qe jeni zgjuar hangover….”.

Por kjo veshje nuk i ka pelqyer fansave ne Instagram, te cilet e kam sulmuar madje dhe me komente fyese, pasi nuk mund te perdorte nje veshje te tille, duke e cilesuar edhe si fyerje.

Por me vone mësohet arsyeja se pse Roza ishte veshur ne atë mënyrë, behej fjale për një prezencë në skenë.

https://www.instagram.com/p/Bo6YSC4F0-f/?utm_source=ig_embed