Arbana Osmani

Moderatorja Arbana Osmani në prag të ndarjes nga bashkëshorti?

Është ndër emrat më të dashur të ekranit shqiptar.

Arbana Osmani është emër shumë i dashur për publikun dhe përkundër shumë fytyrave publike, ajo tenton që jetën private ta mbajë larg vëmendjes së medieve.

Sipas “Iconstyle”, moderatorja dhe bashkëshorti i saj janë në prag të ndarjes, kjo për shkak të problemeve në çift.

Megjithatë, të vërtetën mund ta zbulojë vetëm Arbana, e cila ende nuk është deklaruar rreth kësaj çështjeje.

Për ndryshe, moderatorja sapo ka filluar sezonin e ri të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.