Modelja uron me veshjen kombëtare për 28 Nëntor [Foto]

Miss Grande Kosova dhe modelja Bernadetta Anna Nikollbibaj ka zgjedhur një formë të veçantë për t’i uruar festat e nëntorit.

Ajo, ka pozuar me veshjen kombëtare duke uruar festën në mënyrë shumë unike.

Ndryshe modelja e famshme është shumë aktive në fushën e showbizit në Zvicër.