Ana Cheri

Modelja që nuk i ‘duron’ rrobat, provokon rëndë nga karantina

Modelja amerikane Ana Cheri njihet për provokimet në rrjete sociale, andaj lirisht mund ta quajmë ‘modelja që nuk i duro rrobat’.

Ana është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, dhe me ndjekësit ndan imazhe ku shfaqet gjysmë e zhveshur.

Kështu ajo u shfaq edhe në postimin e fundit, ku tregoi shumë nga karantina.

Edhe pse e izoluar, Anës nuk po i mungon vëmendja.