Herolinda Istrefi

Modelja Herolinda Istrefi ulet dhe…

Është një nga modelet me të bukura kosovare.

Herolinda Istrefi njihet për fotografitë e saj të guximshme dhe me plotë stil që i publikon në rrjetet sociale.

Ajo shpesh publikon fotografi të ndryshme, duke treguar se sa shumë e do objektivi i i aparatit fotografik.

Madje, edhe në foto ku është e veshur kokë e këmbë, duket mjaft seksi.

Kujtojmë që Linda është motra e modeles Besa Istrefi.