Rashel Kolaneci

Modelja e njohur shqiptar duket shumë bukur në të zezë FOTO

Modelja dhe prezantuesja e njohur shqiptare, Rashel Kolaneci ka tunduar fansat me postimin e fundit.

Në atlete të zeza, Rashel duket vërtetë joshëse.

Si zakonisht, Rashel ka nxjerrë në pah format trupore të cilat marrin gjithmonë vëmendjen e meshkujve.

25 vjeçarja numëron mbi gjysmë milioni ndjekës në Instagram dhe mbetet një nga femrat më atraktive shqiptare.