Demi Rose

Modelja e njohur provokon si asnjëherë më parë me këtë selfie

Modelja e njohur i ka ‘djegur’ ndjekësit e saj.

Modelja e njohur, Demi Rose, ka provouar si asnjëherë më parë me selfien e publikuar në Instastory.

Ajo shfaqet me bikini në dhomë të gjumit dhe suket tejet seksi derisa tregon linjat perfekte trupore.

Demi njihet për provokime të vazhdueshme në bikini andaj komentohet e ndiqet nga një numër i madh i ndjerëzve.

loading…