Audrey Ritchie

Modelja e bëshme “çliron” format me të brendshme seksi (FOTO)

Audrey Ritchie është imazhi i ri i markës “Lovehoney” dhe në setin e saj të parë fotografik me të brendshme seksi, modelja e bëshme tregoi format.

“Këto të brendshme më bëjnë të ndihem e fuqishme dhe sensuale. Kur i vesh, ndihem menjëherë gruaja më seksi në botë”, thotë modelja.

“U them të gjitha femrave që të jenë radikale dhe të dashurojnë trupin e tyre”, shtoi 27-vjeçarja.