Rrjetet sociale

Modelja Angela Martini publikon videon provokuese në plazh (VIDEO)

Modelja e njohur Angela Martini, është shumë e pëlqyer për trupin e saj.

Ajo është shpesh aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Modelja e njohur vendosi t’i befasojë ndjekësit me një video provokuese, ku shfaqet me bikini duke shëtitur në plazh.

Ajo duket mjaft atraktive në bikini të bardha, ndërsa vë në pah vijën trupore.

View this post on Instagram

Sicko mode🌴

A post shared by Angela Martini 🌜🌛 (@angela_martini) on