Modelja

Modelja amerikane “çmend” pushuesit në plazh, ngrihet në këmbë e zhveshur

Modelja e famshme e ka ngacmuar keq imagjinatën e pushuesve në plazh.

Modelja e famshme amerikane, Kinsey Wolanski, ka provokuar keq me videon e fundit, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit në Instagram e ka ndarë një video në të cilën shihet teksa ngrihet në këmbë edhe pse është pa sytjena.

Kinsey është zgjuar për t’ua kthyer topin disa pushuesve të tjerë të cilët e hodhën në drejtim të saj.

Modelja nuk e pati problem të ngrihet në këmbë edhe pse e zhveshur dhe “çmendi” pushuesit në plazh.