Demi ROSE

Modelja 25-vjeçare e bukur shumë, me provokime s’ndalet kurrë

Modelja e famshme, Demi Rose, përherë di të befasojë me paraqitjet e saj.

Edhe në pozat e reja, ajo shfaqet sa provokative aq edhe e bukur.

Voluptuous figure: The influencer, 25, showcased her eye-popping curves as she attended a white-themed party at a luxury resort

E veshur me të bardha, ajo ka nxjerr në pah asetet e saj.

Rose s’përton që herë pas here të tregojë edhe më shumë sesa që duhet, dhe këtë duket se e bën me shumë krenari.

Ample assets: Demi Rose commanded attention in a plunging white gown as she made the most of her sun-soaked vacation in the Maldives with friends on Thursday
Stunning: The voluptuous model tucked her chocolate tresses up in a neat bun and opted for a dewy make-up look that highlighted her stunning visage